Akademia Mindfulness – nauka uważnego życia

Trening uważności – poprawia stan zdrowia

Skuteczność regularnego ćwiczenia Mindfulness jest udowodniona naukowo. Naukowcy, lekarze i terapeuci na całym świecie potwierdzają i doceniają zdrowotne działanie Mindfulness. Trening uważności pozwala utrzymać równowagę, dzięki czemu lepiej radzimy sobie ze stresem, niepokojem, bólem i zmęczeniem. Stajemy się bardziej otwarci, zrelaksowani i skoncentrowani. Mindfulness w ujęciu terapii poznawczo-behawioralnej (MBCT – Mindfulness-Based Cognitive Therapy) wycisza gonitwę myśli oraz zapobiega nawrotom depresji w porównywalnym stopniu, co antydepresanty.

Poznaj siebie podczas kursu Mindfulness

Prawdziwą sztuką jest odnaleźć wewnętrzny spokój w pędzącym świecie. Prowadzone w Akademii Mindfulness ćwiczenia i zajęcia pozwalają uczestnikom nauczyć się, w jaki sposób kierować uwagę na to, czego doświadczają w danej chwili i być bardziej obecnymi w codziennej rzeczywistości. Proces budowania samoświadomości własnych przeżyć – myśli, uczuć, wrażeń cielesnych i impulsów – odbywa się na kursach pod przewodnictwem wykwalifikowanych trenerów Mindfulness.

Siedzibą naszej firmy jest Warszawa, natomiast prowadzimy kursy i warsztaty Mindfulness oraz szkolenia i odosobnienia na terenie całej Polski.